33Zdjęcia całkowicie profesjonalne, być może wiele osób potrafi takie zrobić. My jednak polecamy Łukasza szczególnie z względu na sposób jego pracy. Potrafi wprowadzić taką atmosferę, że pozowanie wychodzi zupełnie naturalnie, co dla nas było bardzo ważne. Ujęcia są ciekawe, Łukasz pomaga ukryć mankamenty, wyeksponować atuty. Poza tym sesje zdjęciowe były nas świetną zabawą. Współpracowaliśmy już z Łukaszem trzykrotnie – podczas sesji narzeczeńskiej, ślubnej a ostatnio z okazji chrztu naszej Córeczki – i to jest chyba najlepsza rekomendacja.

Ania i Adrian

 

32Ogromne podziękowania kierujemy w stronę najlepszego fotografa z którym mieliśmy okazję współpracować. Pan Łukasz Słotwiński to fotograf z pełnym profesjonalizmem, ponadto bardzo łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi i zaraża każdego swoim dobrym humorem. Z wielką przyjemnością polecamy współpracę z Panem Łukaszem, bez zastanowienia wspólnie z mężem zdecydowaliśmy poświęcić kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu w ręce Pana Łukasza. Każdy kto zdecyduje się na współpracę z tym artystą będzie w pełni zadowolony i żądny nowych wrażeń przed obiektywem tak jak my.

Pozdrawiamy Amanda i Tomasz

 

31

Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia ! Mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ostatniego balu. Współpraca z Panem Łukaszem to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu: wie co robi i robi to z ogromną pasją ! Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pana Łukasza - gwarantuję, że będziecie zadowoleni ! Wspaniałe podejście do uczniów - a my byliśmy trudnym przypadkiem :)

 

32

Ślub to jeden z najważniejszych dni wiec chcemy by wspomnienia towarzyszyły nam do końca życia. Dzięki zdjęciom zrobionym przez Łukasza mam pewność,że tak będzie. Jego talent, kompetencja oraz 200% zaangażowanie w pracę sprawia, że każde zdjęcie jest wyjątkowe. Fotografowanie nie jest dla Łukasza tylko pracą lecz z pewnością pasją widać to po sercu i poświeceniu włożonym w zdjęcie, a efekt końcowy przechodzi oczekiwania i zachwyca każdego. Łukasz jest fotografem, którego z pełną odpowiedzią możemy polecić !

Olga i Marcin

 

30

Fotografowanie nie jest zajęciem dla każdego. Aby być dobrym fotografem potrzebny jest talent. Talent należy oszlifować odpowiednim warsztatem, a to z kolei polepsza się wraz ze zdobytym doświadczeniem. Pan Łukasz Słotwiński, a dla nas po prostu Łukasz zdołał to wszystko osiągnąć. Swój talent łączy z pomysłowością, co daje najlepsze efekty, widoczne na jego zdjęciach. Niewidoczny i wyczulony na sacrum w czasie ceremonii w kościele, kreatywny i przebojowy na weselu i w plenerze, elastyczny i mobilny w kwestii spotkań, rozsądnie wyceniający swoje usługi i gotowy na czas – taki jest Łukasz. Dzięki niemu wspomnienia naszego ślubu pozostaną z nami przez długie lata. Łukaszowi dziękujemy po raz kolejny, a wam, drodzy narzeczeni polecamy tego malarza chwil i rzeźbiarza wspomnień.

Karolina i Karol

 

sto1

Polecam z czystym sumieniem najlepszego fotografa w woj. Lubelskim.  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pomysłowość, staranność wykonywania zdjęć a przede wszystkim uśmiech ! - który zapamiętamy na bardzo długo. W imieniu Technikum ZDZ w Lublinie dziękujemy za przepiękną fotorelacje naszej studniówki,świetną zabawę oraz szybki czas realizacji.  Zdjęcia wykonane przez p. Łukasza zostały najlepszą pamiątką z tamtego dnia. Jeszcze raz polecam wszystkim współprace z tak miłym i uśmiechniętym fotografem!

 

24

Łukasz Słotwiński hmmm... cóż można powiedzieć o tym fotografie??  Oczywiście wszystkie pozytywne słowa jakie przychodzą do głowy. Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością, ponieważ jesteś osobą cierpliwą, serdeczną, dającą rady, facetem z humorem i pełnym profesjonalizmem. Zdjęcia są przepiękne i zostało na nich uchwycone to co najważniejsze, za co bardzo Ci dziękujemy:) Polecamy na 100%

Karolina i Julian

 

23

Rewelacja to mało powiedziane. Łukasz jest wspaniałym bardzo ciepłym człowiekiem, który sprawił, że ten dzień stał się naprawdę niezapomniany, wciąż oglądamy zdjęcia, które są piękne i w pełni oddają atmosferę Tamtego dnia. Nie wyobrażamy sobie aby był wtedy z nami ktoś inny jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to niech przestanie i dzwoni do Łukasza zamówić dla siebie termin! Jeszcze raz wielkie dzięki !

Aleksandra & Łukasz

 

 

22

Wszelkie „ochy!” i „achy!”, nie opiszą Twojej pracy staranność, wyczucie chwili, zmysłowość, poświęcenie, wspaniałe podejście do człowieka, które pozwala czuć się swobodnie, elastyczność, pomysłowość, wydobycie głębi uczuć w zdjęciu i uchwycenie ich …. I wiele innych są tylko częścią opisującą czego dokonujesz śmigając z aparatem.  Zachwyt nasz, rodziców i gości jest OGROMNY! Twoje zdjęcia wybijają się ponad monotonię, schematyczność i prostotę konkurencji. Z wielką dumą i radością polecamy wszystkim tak WSPANIAŁEGO fotografa w ich wyjątkowym dniu w życiu.

Wiola & Michał

 

21

Serdecznie dziękujemy i polecamy w 100% współpracę z Łukaszem! Głowa pełna pomysłów i sugestii, pełen profesjonalizm, a efekty zdjęć przechodzą wszelkie oczekiwania. Dzięki Łukaszowi mamy wspaniałe wspomnienia, zarówno ze ślubu i wesela - uchwycił wspaniałe momenty, które oddają tamte emocje, przypominają najważniejsze sytuacje, pozwalają zobaczyć rzeczy, na które nie mieliśmy czasu zwrócić uwagi - jak i z pleneru, który był bardzo różnorodny, ciekawy i oddawał nasz klimat. Gdybyśmy mieli wybierać ponownie, nic byśmy nie zmienili.

Joanna i Marcin

 

18

Bardzo serdecznie polecamy Łukasza na fotografa ślubnego! Myślałam, że podczas poszukiwań odpowiedniej osoby natrafiliśmy na Jego stronę przypadkiem ale teraz wiem, że to było przeznaczenie! Nie zamienilibyśmy Go na nikogo innego! Zdjęcia wyszły piękne, magiczne. Jest profesjonalistą w każdym calu i jest w pełni oddany temu co robi! Od przygotowań, poprzez ślub i wesele aż do pleneru był bardzo zaangażowany i starał się byśmy byli zadowoleni z końcowych efektów Jego pracy. Na plenerze, w 30st upale spędził z nami cały dzień, zjeździliśmy mnóstwo miejsc - bez marudzenia. Efekt końcowy super!
Polecamy raz jeszcze i pozdrawiamy!

Ola i Zdzisio

 

20

Rok temu szukając fotografa, kierowaliśmy się przekonaniem, że zdjęcia są pamiątką na całe życie, oglądane po kilkadziesiąt razy przypomną Ten wyjątkowy dzień, będą zdobić albumy i ramki przez całe życie. Przeglądaliśmy oferty wielu lubelskich fotografów, aż zachwyciły nas zdjęcia Łukasza. Tak to była miłość od pierwszego wejrzenia do tego bardzo atrakcyjna cena pakietu z sesją narzeczeńską utwierdziła nas w przekonaniu, że nasze poszukiwania się zakończyły. Współpraca z Łukaszem jest samą przyjemnością, pomysłowość, poświęcony czas, dyspozycyjność, podejście do klienta jak do przyjaciela - wszystko na 5 z plusem! Po zdjęciach oraz spędzonych razem chwilach z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że fotografowanie to Twoja pasja! Wszystkim bardzo POLECAMY i zachęcamy do nawiązywania współpracy.

Pozdrawiamy Ania i Tomek

 

19

Bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Pełen profesjonalizm, pomysłowe ujęcia oraz piękny efekt końcowy sprawiają, że jeszcze chętniej wracamy do najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Dodatkowymi plusami były terminowość oraz elastyczność co do miejsca i terminu sesji plenerowej. Jeszcze raz z całego serca polecamy!!!

Dominika i Łukasz S.

 

 

17

Czy po pierwszej w życiu profesjonalnej sesji zdjęciowej, po tak cudownym ślubie oraz mega udanej zabawie weselnej coś może nas jeszcze ucieszyć? Oczywiście ze TAK! Tak wspaniale uchwycone w obiektywie momenty które pozwalają nam przeżyć to wszystko jeszcze raz.  Przepiękne zdjęcia na widok których w oku kręci się łza a uśmiech sam maluje się na twarzach. Fenomenalne zdjęcia, wyraziste, głębokie i naturalne, doskonale oddające emocje i klimat tego dnia. Sesja plenerowa perfekcyjna. Twoje zaangażowanie, mocna dawka humoru i żartu, naturalność, wyluzowanie to mega kolejny plus do stworzenia miłej atmosfery i uzyskania pożądanego efektu ☺ bez żadnego stresu i niepotrzebnych nerwów ☺ jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy i jej owoców. Cieszymy się ze właśnie Ciebie wybraliśmy spośród tak dużej konkurencji . Gorąco polecamy i wiśniowo pozdrawiamy ☺

Agnieszka & Rafał

 

15

Współpraca z Panem Łukaszem Słotwińskim przebiegła bardzo pomyślnie :) to fotograf z pełnym profesjonalizmem, którego szczerze polecam. Zdjęcia które zrobił na ślubie w Kościele jaki i na przyjęciu bardzo się nam podobają ale także i goście weselni chętnie je oglądają. Zdjęcia plenerowe... bardzo fajne. Łukasz doradził nam również w kwestii miejsca na nasz plener, które okazało się strzałem w 10 :) Gorąco polecam takiego Fotografa.

Natalia i Bartłomiej

 

16

Serdecznie polecamy, a zarazem dziękujemy Łukaszowi za …

Ł – łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi
U – umilanie sesji zdjęciowych żartami i dobrym humorem
K – kapitalne zdjęcia
A – atmosferę, która ułatwia efektywną współpracę
S – super pamiątkę na całe życie, w postaci pięknych fotoksiążek i albumu
Z – zaangażowanie, entuzjazm i aktywność

S – serdeczne i życzliwe podejście do Młodej Pary i wszystkich gości
Ł - łzy w oczach wzruszonych rodziców oglądających zdjęcia
O – oryginalne i ciekawe pomysły
T – terminowość i punktualność
W – wszelkie wskazówki, które pomagają przetrwać ten jakże piękny, lecz stresujący dzień
I – indywidualne podejście
N – niezapomniane momenty i wspomnienia zatrzymane w pięknych kadrach
S – spełnienie naszych oczekiwań i wymagań
K – kreatywność i brak monotonii
I – idealne „wyłapanie” kluczowych momentów

Pozdrawiamy, Aneta i Artur

 

 

13

Współpraca z Łukaszem była dla nas czystą przyjemnością, jednym słowem pełen profesjonalizm w każdym calu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy. Wiedzieliśmy, że zdjęcia będą ładne, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – zdjęcia są po prostu piękne. :)  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy, doceniamy pomysłowość podczas sesji ślubnej i polecamy wszystkim takiego fotografa. Dziękujemy bardzo za wyjątkowe zdjęcia i mile spędzony czas. :)

Pozdrawiamy Magda i Maciek

 

 

14

Gorąco polecam usługi Pana Łukasza! Współpraca z nim to przyjemność, a jej efektem jest piękna pamiątka na lata. Pan Łukasz ma głowę pełną pomysłów, ale jest też otwarty na propozycje Młodej Pary. To fotograf z pasją. Cechuje go wysoka jakość, profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta i dobry humor. Ponadto bardzo łatwo nawiązuje relacje z ludźmi- wzbudził sympatię i uznanie nie tylko mojej rodziny, ale również innych osób uczestniczących w uroczystości, np. kamerzysty i zespołu. Warto dodać, że Pan Łukasz wykonał cała usługę terminowo oraz nie mieliśmy najmniejszego problemu z kontaktem z nim, mimo odległości (Lublin- Warszawa). Podsumowując, POLECAM!! :)

Magdalena & Radosław

 

11

Z wielką przyjemnością polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Zdjęcia, które wykonuje są wyraźne ale przede wszystkim naturalne.  Ma świetne wyczucie chwili, potrafi idealnie uchwycić emocje rozluźnić atmosferę, a współpraca z Nim to sama przyjemność. Jest otwarty na propozycje wykonania sesji. Ma wiele pomysłów na plener. Goście weselni byli Nim zachwyceni. Dzięki Niemu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. Dziękujemy ! Będziemy Pana gorąco polecać naszym znajomym. Powodzenia i życzymy dalszych sukcesów!!!

Olga i Michał

 

12

Nasza współpraca z Łukaszem układała się bardzo dobrze. W listopadzie 2014 roku był razem z Nami podczas ślubu i wesela uwieczniając na zdjęciach ten szczególny dla nas dzień. Łukasz wykazał się wielkim profesjonalizmem i stworzył luźną, przyjemna atmosferę w której czuliśmy się swobodnie. Dostaliśmy piękne zdjęcia, które będą dla nas pamiątką na całe życie. Co więcej, postanowiliśmy wraz z mężem, że nasi Rodzice w ramach podziękowania otrzymają od nas profesjonalną sesję zdjęciową, co spotkało się z dużą aprobatą i Rodzice dostali oryginalny prezent. Sesje również wykonał Łukasz. Szczerze polecam tą formę prezentu dla Rodziców.

Kasia i Kuba

 

9

Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na Łukasza jako naszego fotografa. Był to jeden z najważniejszych dni naszego życia pełen stresu, który Łukasz umiał umiejętnie rozładować. Jest 10000% profesjonalistą, zdjęcia nawet przy takich modelach jak ja i mój mąż wyszły cudowne;) co najważniejsze Łukasz sam nakierowuje w jakim miejscu przy jakiej pozie zdjęcie będzie ładne, nie pozwoli Wam stać jak kolki w płocie:) Gdybyśmy mieli polecać fotografa to tylko Łukasza! Naprawdę WARTO :)

Marlena i Grzegorz

 

10

Mieliśmy przyjemność wspòłpracować z p. Łukaszem i jesteśmy z mężem baaardzo zadowoleni. Zdjęcia są rewelacyjne i bardzo dobrej jakości. Widać zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm. Świetna atmosfera i dużo pomysłòw podczas sesji. Z pełną odpowiedzialnością POLECAMY

Emilia i Radosław

 

 

 

7

Cieszymy się, że wybierając fotografa na nasz ślub wybraliśmy właśnie Łukasza.
Pełny profesjonalizm, cierpliwość i pasja - tego wszystkiego można jedynie pogratulować.  
Dla nas tak ważne chwile zostały odzwierciedlone na fotografiach, do których wracamy z uśmiechem zarówno my jak I nasi bliscy.
Serdecznie dziękujemy jeszcze raz za zdjęcia i miejmy nadzieje ze będzie jeszcze okazja by się spotkać przy kolejnym ważnym wydarzeniu.
Pozdrawiamy, Joanna & Marcin

 

 

 

8

Dziękujemy serdecznie Łukaszowi za pełen profesjonalizm i dużo humoru podczas fotografowania tego ważnego dla nas dnia. Rezultatem jego pracy są przepiękne zdjęcia, które urzekły nas oraz całą rodzinę i grono znajomych.

Serdecznie polecamy!!! Asia i Jarek :)

 

 

 

3

Serdecznie polecamy Łukasza, który wykonywał zdjęcia podczas naszego ślubu a później cała sesje w plenerze. Łukasz jest 100% profesjonalistą - zdjęcia wyszły przepiękne. Dodatkowo Łukasz udziela wielu cennych wskazówek i ma głowę pełna pomysłów na fajne zdjęcia. Wspołprace oceniamy na bardzo wysokim poziomie i zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty. Jeśli mielibyśmy jeszcze raz wybierać fotografa, na pewno zdecydowalibyśmy się na fotolukssso.

Kasia i Radek

 

6

Zdjęcia podobały się nam i naszym gościom weselnym. Polecamy wszystkim zainteresowanym, którzy potrzebują dobrego i doświadczonego fotografa na własne wesele.

Ewa i Piotr

 

 

1

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa to idealnie trafiliście, my gorąco polecamy. Współpraca na najwyższym poziomie, zdjęcia przepiękne. Łukasz uchwycił wszystkie najważniejsze momenty i w 100% spełnił nasze oczekiwania.

Magda & Maciek

 

 

2

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie, cierpliwość i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania naszych zdjęć, prezentując je najbliższym. Mimo, iż ten dzień był dla nas bardzo stresujący Łukasz potrafił uchwycić najpiękniejsze chwile i ująć je w oryginalny sposób. Fotoksiążka jest po prostu rewelacyjna!!! Bardzo dziękujemy za współpracę. Z czystym sumieniem i z całego serca możemy polecić wszystkim, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość.

Pozdrawiamy Magda i Bartek

 

 

4

Serdecznie polecam :) Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność. Na zdjęciach widać fantastyczne wyczucie chwili i smaku. Zdjęcia ślubne mają być pamiątka na całe życie…magicznym powrotem do dnia ślubu…dzięki Tobie Łukaszu takie właśnie są! Ślub to nie tylko osoby ale mnóstwo małych szczegółów które zatrzymaliśmy dzięki fotografiom. Atmosfera na sesji pozwoliła nam również dostrzec w fotografii dobrą zabawę. Super współpraca, piękne zdjęcia …czego chcieć więcej :)

Edyta i Andrzej

 

 

5

Może się nie spodziewasz Łukaszu, ale postanowiliśmy wystawić Ci pozytywną opinię odnośnie współpracy:D Dziękujemy Ci za piękne zdjęcia ślubne, weselne i przede wszystkim plenerowe :) Dziękujemy za mile spędzony czas, za żarty, uśmiech, za pomysły, za cierpliwość i przede wszystkim za poświęcenie swoich ubrań na plenerze :) Z całym przekonaniem będziemy Cię polecać rodzinie i znajomym!!! Nie mieliśmy jeszcze tak profesjonalnie wykonanej sesji zdjęciowej i na pewno zapamiętamy ją na długi, długi czas :)

Pozdrawiamy, Marta i Łukasz :)