Zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy w zakresie uroczystości Chrztu Świętego.


Pakiet podstawowy
Zwykle spotykamy się, co najmniej godzinę przed Mszą Świętą w domu, gdzie uczestniczę w ubieraniu maleństwa. Jeśli wcześniej pojawiają się dziadkowie i rodzice chrzestni staram się zrobić również kilka kadrów z ich udziałem. Następnie udajemy się do kościoła gdzie podczas Mszy Świętej staram się utrwalić najistotniejsze elementy ceremonii Chrztu. Po Mszy, jeśli pozwalają na to warunki pogodowe – wykonuję zdjęcie grupowe pod kościołem bądź już w lokalu tuż przed uroczystym obiadem. Przez kilkanaście minut jestem wtedy do Państwa dyspozycji i możemy zrobić zdjęcia z wszystkimi chętnymi zgromadzonymi na uroczystości. Po tym kończy się nasza współpraca.
Materiały, które Państwo otrzymujecie to 2 płyty DVD z indywidualnym nadrukiem w nadrukowanym etui, na które nagrywam 100 zdjęć w formacie JPG – przygotowanych w programach graficznych i gotowych do wywołania. Jeśli podczas naszej współpracy uda mi się uchwycić nieco więcej ciekawych kadrów niż 100 – nadwyżkę otrzymujecie Państwo gratis.  Ponadto wszystkie zdjęcia, które uda mi się wykonać otrzymujecie wydrukowane w formie fotoksiążki. Zawiera ona 28 stron indywidualnie projektowanych i oprawionych w twardą okładkę.


Pakiet rozszerzony – obejmuję współpracę podczas przyjęcia/ uroczystego obiadu. Pozostaję wtedy do Państwa dyspozycji na kolejne 2 godziny. Dodatkowo można wykonać mini sesję zdjęciową już na tygodniu po uroczystości. Zdjęcia z sesji można dołączyć do fotoksiążki.
Jeśli zainteresowała Państwa oferta gorąco zapraszam do zakładki kontakt

fk-chrzest